دعوت به همکاری با موسسات آموزش عالی مراکز استان ها


موسسه آموزشی و مشاوره ای پیشرو در راستای توسعه عدالت آموزشی در سراسر کشور و ایجاد فرصت برابر برای دانشجویان ، موسسات آموزش عالی آزاد مراکز استان ها را دعوت به همکاری می نماید.

همکاری استانی :

نظر به سیاست گذاری مدیریت عامل موسسه آموزشی و مشاوره ای پیشرو در خصوص ایجاد همکاران استانی فعال در سطح کشوربرای برگزاری دوره های ورک شاپ ، واحدی به نام امور همکاری استانی تشکیل گردید که فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده است.
این واحد چشم انداز و ماموریت خود را بشرح ذیل تدوین نموده است :


چشم انداز :


واحد همکاری با موسسات اموزشی در راستای گسترش آموزش عالی و با هدف ایجاد فرصت برابر، برای دانش پژوهانی که خواستار اخد گواهینامه بین المللی در دوره های تخصصی و در کلیه رشتها در سطح کشورمیباشند، فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز نموده است.

از اهداف این واحد تعالي و پيشرفت كشور در عرصه دانش و علم در کشور و دسترسي به مرزهاي دانش در این زمینه، با حفظ كيفيت و بر پايه عدالت براي دسترسي همگاني و تربيت نيروي متخصص جهت احراز مسئوليت هاي مرتبط در كشورمی باشد.
امید است با توسعه کمی و کیفی همکاری با موسسات اموزشی بتوانیم بستری مناسب و مورد اعتماد جهت ارتقاء دانش و تخصص دانشپذیران در سراسر کشور ایجاد نمائیم.


ماموریت:


ماموريت واحد همکاری با موسسات اموزشی ، موسسه آموزشی و مشاوره ای پیشرو اين است كه در گسترش و ارتقاء سطح ارائه خدمات آموزشی و کمک آموزشی در تمام شهرهای کشور بکوشد و به دانش پژوهان در سطح کشور آموزش و تجربه لازم را بياموزد و

متقاضیان آزمون های مختلف در کلیه  رشتها من جمله : دوره های مدیریتی را در این مسیر مهم و سرنوشت ساز، همراهی و همیاری نماید و نيز واحد نمایندگی مي كوشد با انتخاب درست و اصولی نمایندگان در هر شهر و نظارت کامل بر عملکرد ایشان، بستری مناسب برای برگزاری این دوره ها در سایر شهرهای کشور فراهم آورد.
از امور این واحد ، می توان به اعلام شرایط نمایندگی، دریافت اطلاعات متقاضی، بررسی و تشخیص  صلاحیت متقاضیان، نظارت بر فعالیت های آموزشی، اجرایی و مالی نمایندگان، ارائه راهکارهای مناسب جهت پیشبرد بهتر امور و بسط و گسترش فعالیت های نمایندگان اشاره نمود.


 همکاری استانی


همکاری استانی با موسسه آموزشی و مشاوره ای پیشرو فقط به صورت حقوقی امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند با تکمیل و ارسال فرم درخواست همکاری استانی به واحد همکاری استانی  (از طریق ایمیل) درخواست خود را ثبت نمایند

تا پس از بررسی و تایید آن توسط کمسیون اعطاء نمایندگی، و عقد قرارداد به عنوان همکار استانی موسسه آموزشی و مشاوره ای پیشرو معرفی گردند.


شرایط و مدارک لازم جهت همکاری استانی :


• جزء موسسات و مراكز علمي، آموزشي و پژوهشي باشند و یا مجوز لازم را در زمینه برگزاری دوره های آموزشی از مراجع ذیربط اخذ نمایند.
• اساسنامۀ متقاضي به تأييد مركز رسيده باشد.
• موضوع شركت طبق اساسنامۀ مرتبط با زمينۀ فعاليت و مجوز مورد درخواست باشد و از فعاليت در ساير زمينه ها كه به تشخيص هيأت ناظر، که مغاير شئون نمايندگي است، خودداري كند.


1- مدارک کامل موسسه اعم از موافقت اصولي و اساسنامه
2- کپی اجاره نامه یا سند به نام موسسه یا یکی از اعضای هیئت مدیره دارای حق امضاء با تاریخ اعتبار به همراه اصل مدرک جهت مطابقت
3- کپی شناسنامه مدیرعامل دارای حق امضاء به همراه اصل آن
4- کپی پشت و روی کارت ملی مدیر عامل به همراه اصل آن
5-  تصویرکارت پایان خدمت مدیرعامل و اصل آن
6-  تصویرآخرین مدرک تحصیلی مدیر عامل(حداقل فوق لیسانس)
7-  عکس پرسنلی 2 قطعه
8-  عکس از مکان موسسه
9-  کپی مجوز تأسیس به همراه اصل مدرک جهت مطابقت
10-  برگه عدم سوءپیشینه مدیرعامل
11-  ارائه تضمین بانکی(چک تضمین)

 

 لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 22847362 -021 , 09358107071 ، 09122030199 واحد «همکاری موسسه آموزشی و مشاوره ای پیشرو » تماس حاصل نمایید.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانش گستران پیشرو می باشد
طراحی و پیاده سازی :